Dom Wydawniczo-Reklamowy "tematy" - czasopisma dla profesjonalnie pomagających
Dom Wydawniczo-Reklamowy "tematy" - czasopisma dla profesjonalnie pomagających

MIESIĘCZNIK "WSPÓLNE TEMATY"

WYBIERZ Z MENU PO PRAWEJ STRONIE:

Zasoby wiedzy do Twojej dyspozycji

Miesięcznik „wspólne tematy – pismo pracowników socjalnych, terapeutów, personelu pielęgniarskiego i opiekuńczego” ukazuje się od stycznia 1995 roku. Już ponad 20 lat służymy wiedzą nakierowaną na praktykę pracy! Z poszczególnych wydań zebrała się biblioteczka fachowego pomagania licząca kilkanaście tysięcy stron. Nowy Czytelnik może z niej korzystać w dowolny sposób. Wiele numerów archiwalnych jest nadal dostępnych dzięki dodrukom. Artykuły z numerów wyczerpanych, a nie wznawianych, dostępne są w postaci cyfrowej. Jeśli więc Czytelnika interesuje jakieś wybrane zagadnienie, to możliwe jest zebranie wszystkich wydań „wspólnych tematów” zawierających potrzebne mu artykuły.

 

Dzięki naszym publikacjom samodzielnie pogłębisz wiedzę w wybranym temacie, zorganizujesz wewnętrzne szkolenie, przygotujesz wykład, pracę pisemną itd.

udostępnianie tekstów

Posiadamy prawa autorskie do ponad 90 procent artykułów, które ukazały się na naszych łamach. Jeśli więc chciałbyś wykorzystać jakiś tekst lub jego fragment w swojej publikacji bądź w inny sposób (np. przedruk) – zawiadom nas o tym. Poinformujemy, na jakich warunkach możliwe jest legalne wykorzystanie artykułu.


Dom Wydawniczo-Reklamowy "tematy"

 

wszystkie adresy mailowe

i numery telefonów

w zakładce KONTAKT

 

poniedziałek - piątek

od 8 do 16

 

adres korespondencyjny

(bez przesyłek kurierskich):

D.W.R."tematy"

skr. poczt. 693

30-960 Kraków 1

 

adres korespondencyjny

(przesyłki kurierskie):

dr Agnieszka Smrokowska-Reichmann

D.W.R. "tematy"

Puchalskiego 12/5

30-244 Kraków

 

tematy - pomoc dla pomagających

od 1995 r.

 

LICZNIK DZIAŁA OD 2013.01.27

Zapraszamy do zamieszczania w zakładce "aktualności" ogłoszeń o organizowanych szkoleniach, spotkaniach, sprawozdań z wydarzeń, o których warto poinformować środowisko profesjonalnie pomagających oraz członków organizacji pożytku publicznego. Pliki z tekstami i fotografiami proszę przysyłać na adres reklama@tematy.eu

Publikacje na podstronie "aktualności" są bezpłatne dla wszystkich Prenumeratorów.

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© Dom Wydawniczo-Reklamowy TEMATY